фасады из камня
ЗАМОВЛЕННЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
Киев: 0 800 300 081 (бесплатно по Украине)
+38 (044) 597-09-50
Головна ГК „Камелот”

Про компанію

Компанія «Kamelot Stone» - виробник і постачальник природного каменю та виробів з нього. Наша компанія присутня на ринку з 2001 року. За цей час компанія «Камелот» стала найбільшим виробником і постачальником в Україну кам'яної продукції. Асортимент складається більш ніж з 300 позицій виробів з природного каменю піщанику, кварцитів-пісковика, доломіту, порфіру, граніту, сланцю, кварциту, а також засобів по догляду за каменем.

Компанія «Kamelot Stone» - це розгалужена мережа партнерів і регіональних складів, як на території Україні, Росії, Білорусії, так і в країнах Європи. Ми доставляємо товар будь-яким видом транспорту.

Ми професійно займаємося виробництвом і торгівлею, у нас достатній оборотний капітал, штат кваліфікованих співробітників, ми маємо в своєму розпорядженні найсучаснішими технологіями обліку і управління.

Компанія «Kamelot Stone» входить в міжнародну групу компаній, що об'єднує підприємства каменеобробної галузі в Україні, Росії, Узбекистані, Молдові, Болгарії, Індії.

Ми беремо на себе дослідження ринку, вибираємо кращі пропозиції, ведемо переговори, зменшуємо ціни, перевіряємо перспективи постачальника, контролюємо якість, впливаємо на виробників, організовуємо потоки товарів, беремо на себе митне оформлення, контролюємо появу і виводимо на ринок нові види продукції.

Наші принципи в роботі:

ОПЕРАТИВНІСТЬ. Організація роботи компанії на основі найсучасніших комунікаційних, інформаційних та логістичних технологій дозволяє нам гарантувати виконання своїх зобов'язань точно в призначений термін.

ЯКІСТЬ. Ми контролюємо роботу декількох десятків виробників і імпортерів природного каменю і вибираємо кращих. Ми не працюємо з товаром, якщо його показник співвідношення ціни і якості не є оптимальним.

АСОРТИМЕНТ. Завдяки величині оборотного капіталу компанії і багаторічним партнерським відносинам з постачальниками, ми можемо гарантувати наявність (оптимальні строки доставки) будь-якого необхідного вам кількості виробів із природного каменю протягом усього року.

ЗРУЧНІСТЬ. Ми доставляємо товар будь-яким видом транспорту: автофургонами, залізничними контейнерами, вагонами, службами експрес доставки. Ми доставляємо товар в будь-яку точку України та за її межі.

СТАВЛЕННЯ. Для нас немає різниці, чи уявляєте ви крупного забудовника або ви приватний замовник. Для нас не має значення з Києва ви, Ужгорода або Донецька. Ми не змінюємо своє ставлення в залежності від розміру закуповуваної вами партії. Ми однаково раді надати допомогу всім нашим клієнтам. Це наша робота.

ПАРТНЕРСТВО. Прийнята нами система знижок, асортимент продукції та рекламна підтримка дозволяє нашим партнерам завжди бути на крок попереду від конкурентів. Ми не просто продаємо товар - ми створюємо найбільшу мережу по продажу природного каменю в Україну.

НАДІЙНІСТЬ. Наш досвід, кваліфікація фахівців, репутація, передові технології управління та обліку, ретельно контрольовані асортимент й цінова політика, є надійною базою для сталого розвитку співробітництва з усіма нашими партнерами. Ми не підводимо своїх партнерів і клієнтів.

Про компанію | ГК «Камелот» | купити камінь
ПРАВОВАЯ ИНФОРМАЦИЯ: ГК «КАМЕЛОТ» / ПРИРОДНЫЙ КАМЕНЬ ТМ «КАМЕНЬ КАМЕЛОТ»
Согласно ст. 442 и ст. 443 Гражданского кодекса Украины и закона Украины от 23 декабря 1993 года №3792-XII «Об авторском праве и смежных правах», использование фотографий, размещенных на официальном сайте ТМ «Камень Камелот» возможно только при наличии согласия ГК «Камелот».
Нарушение авторских прав будет преследоваться по закону.
Производство, поставки, услуги
© 2001–2013